DAM15SF16
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAM15SF16
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DAM15SF16
Číslo dielu DAM15SF16 Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 15261 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria D*M
obal Bulk Ostatné mená IDAM15SF16
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 15 Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Materiál krytu Polyester Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded)
Vlastnosti Dust Cap Detailný popis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal