DAM15PDNM
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAM15PDNM
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Stav zásob 578 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 578 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DAM15PDNM
Číslo dielu DAM15PDNM Výrobca ITT Cannon, LLC
popis CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 578 pcs Dátový hárok
Napätie - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy Napätie -
Zadajte atribúty - ukončenie Solder
Stiahnutie smeru Signal Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
séria MIL-DTL-24308, D*M Stav RoHS Bulk
Pitch - Konektor - Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 15
Typ montáže Through Hole, Right Angle Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DAM15PDNM
Dĺžka - Závitová časť pod hlavou - Vlastnosti -
Rozšírený popis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder popis CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Aktuálne hodnotenie (na jeden kontakt) Housing/Shell (Unthreaded) Aktuálne hodnotenie 7.5A