APD-2CS51
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APD-2CS51
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN RCPT HSG FMALE 51POS PNL MT
listoch: APD-2CS51.pdf
Stav RoHs Dodávateľ nedefinovaný / Predajca nedefinované
  • správa
Špecifikácie APD-2CS51
Číslo dielu APD-2CS51 Výrobca Cannon
popis CONN RCPT HSG FMALE 51POS PNL MT Stav voľného vodiča / RoHS Dodávateľ nedefinovaný / Predajca nedefinované
Dostupné množstvo 6048 pcs Dátový hárok APD-2CS51.pdf
typ For Female Sockets tienenie Unshielded
Veľkosť škrupiny, MIL - Veľkosť mriežky - Vložiť -
Materiál skrinky Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Shell Finish -
séria APD 51-Way obal Bulk
Ostatné mená 1003-2275
APD2CS51
orientácia 2
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet pozícií 51
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Panel Mount
Funkcia montáže Bulkhead - Front Side Nut Materiálová miera horľavosti -
Farba krytu Yellow Vlastnosti -
Typ upevnenia Bayonet Lock Detailný popis 51 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount