2DB52S-F172
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2DB52S-F172
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN DSUB RCPT 52POS STR CRIMP
listoch: 2DB52S-F172.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 2DB52S-F172
Číslo dielu 2DB52S-F172 Výrobca ITT Cannon, LLC
popis CONN DSUB RCPT 52POS STR CRIMP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4810 pcs Dátový hárok 2DB52S-F172.pdf
Napätie - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy Napätie -
Zadajte atribúty - ukončenie Crimp
Stiahnutie smeru Signal Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium
séria Micro, 2D Stav RoHS Bulk
Pitch - Konektor - Ostatné mená 096438-0000
2DB-52SF172
2DB52SF172
I2DB-52SF172
I2DB-52SF172-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 85°C Počet riadkov 3
Počet pozícií 52 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti - Výrobné číslo výrobcu 2DB52S-F172
Dĺžka - Závitová časť pod hlavou - Vlastnosti -
Rozšírený popis 52 Position D-Sub, Double Density Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp popis CONN DSUB RCPT 52POS STR CRIMP
Aktuálne hodnotenie (na jeden kontakt) Cable Side, Male Jackscrew (4-40) Aktuálne hodnotenie 5A