CT3338-50
Cal Test ElectronicsCal Test Electronics
Cal Test Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CT3338-50
Výrobca / Značka: Cal Test Electronics
Popis produktu CONN TERMINATOR JACK SMA 50 OHM
listoch:
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 855 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 855 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie CT3338-50
Číslo dielu CT3338-50 Výrobca Cal Test Electronics
popis CONN TERMINATOR JACK SMA 50 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 855 pcs Dátový hárok
séria - Typ montáže Free Hanging, Cap
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 50 Ohms Frekvencia - Max 18GHz
Vlastnosti - Dielektrický materiál -
Detailný popis Terminator Coax Connector Jack, Female Socket SMA 50 Ohms Kontaktný materiál -
Kontakt Dokončiť - Typ konektora Jack, Female Socket
Štýl konektora SMA Materiál tela -
Koniec karosérie -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CT3339
CT3339
výrobcovia: Cal Test Electronics
popis: CONN TERMINATOR JACK SMA
Skladom: 2337 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
CT334
CT334
výrobcovia: Coto Technology
popis: SSR RELAY SPST-NO 180MA 0-200V
Skladom: 23376 pcs
Stiahnuť ▼: CT334.pdf
RFQ
popis: CONN TERMINATOR PLUG SMA 50 OHM
Stiahnuť ▼:
popis: CONN ADAPT N PLUG TO SMA PLUG
Stiahnuť ▼: CT3340.pdf
popis: CONN TERMINATR PLUG N TYPE 50OHM
popis: CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 4.9'
Skladom: 710 pcs
Stiahnuť ▼: CT3333-150.pdf
popis: CONN ADAPT PLUG-PLUG BNC 50 OHM
popis: CONN TERMINATOR PLUG BNC 50 OHM
Skladom: 886 pcs
popis: CONN ADAPT PLUG-JACK BNC 50 OHM
popis: CONN ADAPT JACK-JACK BNC 50 OHM
popis: CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 23.62"
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety