CT2944-93
Cal Test ElectronicsCal Test Electronics
CT2944-93 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CT2944-93
Výrobca / Značka: Cal Test Electronics
Popis produktu CONN TERMINATOR ADAPT BNC 93 OHM
listoch: CT2944-93.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie CT2944-93
Číslo dielu CT2944-93 Výrobca Cal Test Electronics
popis CONN TERMINATOR ADAPT BNC 93 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1741 pcs Dátový hárok CT2944-93.pdf
séria - Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 93 Ohms
Frekvencia - Max 1GHz Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polytetrafluoroethylene (PTFE) Detailný popis Terminator Coax Connector Adapter, Jack to Plug BNC 93 Ohms