CX2016DB38400D0FLJC2
AVX Corp/Kyocera Corp
CX2016DB38400D0FLJC2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CX2016DB38400D0FLJC2
Výrobca / Značka: AVX Corp/Kyocera Corp
Popis produktu CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD
listoch: CX2016DB38400D0FLJC2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie CX2016DB38400D0FLJC2
Číslo dielu CX2016DB38400D0FLJC2 Výrobca AVX Corp/Kyocera Corp
popis CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 182530 pcs Dátový hárok CX2016DB38400D0FLJC2.pdf
typ MHz Crystal Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
séria CX2016DB, Kyocera Stav RoHS Tape & Reel (TR)
hodnotenie AEC-Q200 polarizácia 4-SMD, No Lead
Prevádzková teplota -30°C ~ 85°C Prevádzkový režim Fundamental
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Výrobné číslo výrobcu CX2016DB38400D0FLJC2
Zatlačte kapacitu ±10ppm Životnosť @ Temp. 60 Ohm
Výška - sedenie (Max) 0.018" (0.45mm) funkcie 8pF
Frekvenčná tolerancia ±15ppm Frekvencia 38.4MHz
Rozšírený popis 38.4MHz ±10ppm Crystal 8pF 60 Ohm -30°C ~ 85°C AEC-Q200 Surface Mount 4-SMD, No Lead popis CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD