VOF-280-48
CUI, Inc.CUI, Inc.
VOF-280-48 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VOF-280-48
Výrobca / Značka: CUI, Inc.
Popis produktu AC/DC CONVERTER 48V 168W/280W
listoch: VOF-280-48.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 773 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 773 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
270 pcs
  • správa
Špecifikácie VOF-280-48
Číslo dielu VOF-280-48 Výrobca CUI, Inc.
popis AC/DC CONVERTER 48V 168W/280W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 773 pcs Dátový hárok VOF-280-48.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 48V
Napätie - Izolácia 3kV Napätie - vstup 90 ~ 277 VAC
typ Open Frame Veľkosť / rozmer 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm)
séria VOF-280 Výkon (watty) 168W (280W Forced Air)
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Chassis Mount Minimálny požadovaný náklad -
efektívnosť 91% Detailný popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 5.84A 90 ~ 277 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 5.84A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.