SCD20PUN
CUI, Inc.CUI, Inc.
SCD20PUN Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SCD20PUN
Výrobca / Značka: CUI, Inc.
Popis produktu SENSOR CURRENT HALL 20A DC
listoch: SCD20PUN.pdf
  • správa
Špecifikácie SCD20PUN
Číslo dielu SCD20PUN Výrobca CUI, Inc.
popis SENSOR CURRENT HALL 20A DC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5329 pcs Dátový hárok SCD20PUN.pdf
Napätie - Napájanie 5V séria SCD
Typ snímača Hall Effect, Open Loop citlivosť -
Doba odozvy 7µs polarizácia Unidirectional
obal Bulk Balík / puzdro -
Výkon Ratiometric, Voltage Ostatné mená 102-1054
Prevádzková teplota -10°C ~ 75°C Počet kanálov 1
Typ montáže - Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
linearita ±0.5% Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia 50Hz/60Hz Pre meranie DC
Detailný popis Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional Prúd - Napájanie (Max) 10mA
Aktuálne snímanie 20A presnosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SCD224K202A3Z25-F
SCD224K202A3Z25-F
výrobcovia: Cornell Dubilier Electronics
popis: CAP FILM 0.22UF 10% 2KVDC SCREW