SCD10PUN
CUI, Inc.CUI, Inc.
SCD10PUN Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SCD10PUN
Výrobca / Značka: CUI, Inc.
Popis produktu SENSOR CURRENT HALL 10A DC
listoch: SCD10PUN.pdf
  • správa
Špecifikácie SCD10PUN
Číslo dielu SCD10PUN Výrobca CUI, Inc.
popis SENSOR CURRENT HALL 10A DC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3972 pcs Dátový hárok SCD10PUN.pdf
Napätie - Napájanie 5V séria SCD
Typ snímača Hall Effect, Open Loop citlivosť -
Doba odozvy 7µs polarizácia Unidirectional
obal Bulk Balík / puzdro -
Výkon Ratiometric, Voltage Ostatné mená 072-0031R
Prevádzková teplota -10°C ~ 75°C Počet kanálov 1
Typ montáže - linearita ±0.5%
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia 50Hz/60Hz
Pre meranie DC Detailný popis Current Sensor 10A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional
Prúd - Napájanie (Max) 10mA Aktuálne snímanie 10A