DPA120100-P13/R-TC
Prehľad produktov
Číslo dielu: DPA120100-P13/R-TC
Výrobca / Značka: CUI, Inc.
Popis produktu AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DPA120100-P13/R-TC
Číslo dielu DPA120100-P13/R-TC Výrobca CUI, Inc.
popis AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4379 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 12VAC Napätie - vstup 120VAC
Veľkosť / rozmer - séria -
Región použitý North America Výkon (watty) 12W
Výstupný konektor Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4mm O.D. x 9.5mm Ostatné mená DPA120100-P13/RTC
DPA120100P13/RTC
Prevádzková teplota - Žiadna spotreba energie zaťaženia -
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Typ vstupu Fixed Blade
Vstupný konektor NEMA 1-15P formulár Wall Mount
efektívnosť - Detailný popis 12VAC 1A AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Prúd - výstup (Max) 1A Dĺžka kábla -
schválenie - aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DPA120100-P12-TC
DPA120100-P12-TC
výrobcovia: CUI, Inc.
popis: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Skladom: 4902 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DPA120100-P13/R
DPA120100-P13/R
výrobcovia: CUI, Inc.
Skladom: 5529 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DPA120100-P13
DPA120100-P13