DPA120050-P9/R-SZ
Prehľad produktov
Číslo dielu: DPA120050-P9/R-SZ
Výrobca / Značka: CUI, Inc.
Popis produktu AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
listoch:
  • správa
Špecifikácie DPA120050-P9/R-SZ
Číslo dielu DPA120050-P9/R-SZ Výrobca CUI, Inc.
popis AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5448 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 12VAC Napätie - vstup 120VAC
Veľkosť / rozmer - séria -
Región použitý North America Výkon (watty) 6W
Výstupný konektor Barrel Plug R/A, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. Ostatné mená DPA120050P9/RSZ
Prevádzková teplota - Žiadna spotreba energie zaťaženia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Fixed Blade
Vstupný konektor NEMA 1-15P formulár Wall Mount
efektívnosť - Detailný popis 12VAC 500mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Prúd - výstup (Max) 500mA Dĺžka kábla -