DPA120030-P9/R-SZ
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DPA120030-P9/R-SZ
Výrobca / Značka: CUI, Inc.
Popis produktu AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W
listoch:
  • správa
Špecifikácie DPA120030-P9/R-SZ
Číslo dielu DPA120030-P9/R-SZ Výrobca CUI, Inc.
popis AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5688 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 12VAC Napätie - vstup 120VAC
Veľkosť / rozmer - séria -
Región použitý North America Výkon (watty) 4W
Výstupný konektor Barrel Plug R/A, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. Ostatné mená DPA120030P9/RSZ
Prevádzková teplota - Žiadna spotreba energie zaťaženia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Fixed Blade
Vstupný konektor NEMA 1-15P formulár Wall Mount
efektívnosť - Detailný popis 12VAC 300mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Prúd - výstup (Max) 300mA Dĺžka kábla -