CDM-20008
CUI, Inc.CUI, Inc.
CDM-20008 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDM-20008
Výrobca / Značka: CUI, Inc.
Popis produktu SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB
listoch: CDM-20008.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
80 pcs
160 pcs
320 pcs
560 pcs
1040 pcs
  • správa
Špecifikácie CDM-20008
Číslo dielu CDM-20008 Výrobca CUI, Inc.
popis SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 57301 pcs Dátový hárok CDM-20008.pdf
typ General Purpose ukončenie Solder Pads
technológie Magnetic Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm)
tvar Round séria CDM
hodnotenie - Výkon - hodnotený 300mW
Výkon - Max 500mW Poloha prístavu Top
obal Tray Ostatné mená 102-2502
CDM-20008-ND
CDM20008
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - magnet Nd-Fe-B
Materiál - kužeľ Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
impedancia 8 Ohms Výška - sedenie (Max) 0.122" (3.10mm)
Frekvenčný rozsah 448Hz ~ 7kHz Frekvencia - vlastná rezonancia 560Hz
Účinnosť - dBA 92.00 Účinnosť - typ Sound Pressure Level (SPL)
Účinnosť - testovanie 300mW/100mm Detailný popis 8 Ohms General Purpose Speaker 300mW 448Hz ~ 7kHz Top Round 92dB
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CDM-2001-1
CDM-2001-1
výrobcovia: Panduit
popis: CRIMP DIE FOR CT-2001
Skladom: 4417 pcs
Stiahnuť ▼: CDM-2001-1.pdf
RFQ
CDM-18-4027-90-36-DW01
CDM-18-4027-90-36-DW01
výrobcovia: Luminus Devices
popis: LED COB CDM18 WHITE
Skladom: 13585 pcs
Stiahnuť ▼: CDM-18-4027-90-36-DW01.pdf
RFQ
CDM-21
CDM-21
výrobcovia: Curtis Industries
popis: CONN BARRIER STRP 21CIRC 0.546"
Stiahnuť ▼: CDM-21.pdf
CDM-19
CDM-19
výrobcovia: Curtis Industries
popis: CONN BARRIER STRP 19CIRC 0.546"