UP10-TO3-2CB
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
UP10-TO3-2CB Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UP10-TO3-2CB
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu HEATSINK BOARD MNT BLACK TO-3
listoch: UP10-TO3-2CB.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie UP10-TO3-2CB
Číslo dielu UP10-TO3-2CB Výrobca CTS Electronic Components
popis HEATSINK BOARD MNT BLACK TO-3 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4488 pcs Dátový hárok UP10-TO3-2CB.pdf
šírka 1.400" (35.56mm) typ Board Level
Tepelná odolnosť @ Prirodzený 7.70°C/W Tepelná odolnosť @ Nútené prúdenie vzduchu -
tvar Rectangular, Fins séria UP10
Výpad teploty pri zvyšovaní teploty - Balenie chladené TO-3 (Dual)
Ostatné mená 294-1093 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál Dokončiť Black Anodized Materiál Aluminum
Dĺžka 3.380" (85.85mm) Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška Vzdialenosť Základňa (Výška Fin) 0.440" (11.18mm) priemer -
Detailný popis Heat Sink TO-3 (Dual) Aluminum Board Level Metóda pripojenia Bolt On
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
UP1-JZZZ-CSG
UP1-JZZZ-CSG
výrobcovia: Vicor
popis: AC/DC CONVERTER 48V 1300W
Skladom: 5172 pcs
Stiahnuť ▼: UP1-JZZZ-CSG.pdf
RFQ
UP1005
UP1005
výrobcovia: Bantam Tools
popis: FINE DUST COLLECTION SYSTEM
Skladom: 392 pcs
Stiahnuť ▼: UP1005.pdf
RFQ
UP1B-100-R
UP1B-100-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FIXED IND 10UH 1.5A 110.7 MOHM
Skladom: 92567 pcs
Stiahnuť ▼: UP1B-100-R.pdf
UP1B-101-R
UP1B-101-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FIXED IND 100UH 470MA 1.11 OHM
Stiahnuť ▼: UP1B-101-R.pdf
UP1-FZZZ-FSG
UP1-FZZZ-FSG
výrobcovia: Vicor
popis: AC/DC CONVERTER 24V 1200W
Stiahnuť ▼: UP1-FZZZ-FSG.pdf
UP1-JZZZ-FSG
UP1-JZZZ-FSG
Stiahnuť ▼: UP1-JZZZ-FSG.pdf
UP1-UZZZ-FSG
UP1-UZZZ-FSG
popis: AC/DC CONVERTER 28V 1200W
Stiahnuť ▼: UP1-UZZZ-FSG.pdf
UP1-TO3B
UP1-TO3B
výrobcovia: CTS Electronic Components
popis: HEATSINK HORZ MNT BLACK TO-3
Stiahnuť ▼: UP1-TO3B.pdf
výrobcovia: Bantam Tools
popis: PCB PROBING SYSTEM
Stiahnuť ▼: UP1007.pdf
popis: VACUUM PORT UPGRADE
popis: FR-4 MILLING SYSTEM
Skladom: 412 pcs
UP1-UZZZ-CSG
UP1-UZZZ-CSG
Stiahnuť ▼: UP1-UZZZ-CSG.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety