TS19BF33CDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TS19BF33CDT
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 19.660800 MHZ
listoch: 1.TS19BF33CDT.pdf2.TS19BF33CDT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie TS19BF33CDT
Číslo dielu TS19BF33CDT Výrobca CTS Electronic Components
popis CRYSTAL 19.660800 MHZ Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 218650 pcs Dátový hárok 1.TS19BF33CDT.pdf2.TS19BF33CDT.pdf
typ MHz Crystal Veľkosť / rozmer 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
séria ATSSMTS hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro HC-49/US
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C Prevádzkový režim Fundamental
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Zatlačte kapacitu 18pF
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.169" (4.30mm)
Frekvenčná tolerancia ±30ppm Frekvenčná stabilita ±30ppm
Frekvencia 19.6608MHz ESR (ekvivalentná odolnosť série) 40 Ohms
Detailný popis 19.6608MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms HC-49/US