TS111F33CDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TS111F33CDT
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 11.059200 MHZ
listoch: 1.TS111F33CDT.pdf2.TS111F33CDT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie TS111F33CDT
Číslo dielu TS111F33CDT Výrobca CTS Electronic Components
popis CRYSTAL 11.059200 MHZ Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 237703 pcs Dátový hárok 1.TS111F33CDT.pdf2.TS111F33CDT.pdf
typ MHz Crystal Veľkosť / rozmer 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
séria ATSSMTS hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro HC-49/US
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C Prevádzkový režim Fundamental
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Zatlačte kapacitu 18pF
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.169" (4.30mm)
Frekvenčná tolerancia ±30ppm Frekvenčná stabilita ±30ppm
Frekvencia 11.0592MHz ESR (ekvivalentná odolnosť série) 60 Ohms
Detailný popis 11.0592MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms HC-49/US
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
TS11310A0000G
TS11310A0000G
výrobcovia: Anytek (Amphenol Anytek)
popis: TERM BLOCK PLUG 11POS 3.81MM
Skladom: 92292 pcs
Stiahnuť ▼: TS11310A0000G.pdf
RFQ
TS112N
TS112N
výrobcovia: IXYS Integrated Circuits Division
popis: IC RELAY OPTO 120MA 8SOIC