LP320F33IDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP320F33IDT
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 32.000000MHZ SMD
listoch: 1.LP320F33IDT.pdf2.LP320F33IDT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie LP320F33IDT
Číslo dielu LP320F33IDT Výrobca CTS Electronic Components
popis CRYSTAL 32.000000MHZ SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 196688 pcs Dátový hárok 1.LP320F33IDT.pdf2.LP320F33IDT.pdf
typ MHz Crystal Veľkosť / rozmer 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
séria ATSSMLP hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro HC-49/US
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Prevádzkový režim Fundamental
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Zatlačte kapacitu 18pF
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.126" (3.20mm)
Frekvenčná tolerancia ±30ppm Frekvenčná stabilita ±30ppm
Frekvencia 32MHz Detailný popis 32MHz ±30ppm Crystal 18pF HC-49/US
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LP324D
LP324D
výrobcovia: N/A
popis: IC OPAMP GP 100KHZ 14SOIC