LP111F23IDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP111F23IDT
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 11.059200MHZ SMD
listoch: 1.LP111F23IDT.pdf2.LP111F23IDT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie LP111F23IDT
Číslo dielu LP111F23IDT Výrobca CTS Electronic Components
popis CRYSTAL 11.059200MHZ SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 215436 pcs Dátový hárok 1.LP111F23IDT.pdf2.LP111F23IDT.pdf
typ MHz Crystal Veľkosť / rozmer 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
séria ATSSMLP hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro HC-49/US
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Prevádzkový režim Fundamental
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Zatlačte kapacitu 18pF
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.126" (3.20mm)
Frekvenčná tolerancia ±20ppm Frekvenčná stabilita ±30ppm
Frekvencia 11.0592MHz ESR (ekvivalentná odolnosť série) 60 Ohms
Detailný popis 11.0592MHz ±20ppm Crystal 18pF 60 Ohms HC-49/US