LP080F33CET
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP080F33CET
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 8.000000MHZ SMD
listoch: 1.LP080F33CET.pdf2.LP080F33CET.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie LP080F33CET
Číslo dielu LP080F33CET Výrobca CTS Electronic Components
popis CRYSTAL 8.000000MHZ SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 240348 pcs Dátový hárok 1.LP080F33CET.pdf2.LP080F33CET.pdf
typ MHz Crystal Veľkosť / rozmer 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
séria ATSSMLP hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro HC-49/US
Ostatné mená LP800F33CET
LP800F33CET-ND
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C
Prevádzkový režim Fundamental Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Zatlačte kapacitu 20pF Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.126" (3.20mm) Frekvenčná tolerancia ±30ppm
Frekvenčná stabilita ±30ppm Frekvencia 80MHz
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 60 Ohms Detailný popis 80MHz ±30ppm Crystal 20pF 60 Ohms HC-49/US