LP060F33IDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP060F33IDT
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 6.000000MHZ SMD
listoch: 1.LP060F33IDT.pdf2.LP060F33IDT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie LP060F33IDT
Číslo dielu LP060F33IDT Výrobca CTS Electronic Components
popis CRYSTAL 6.000000MHZ SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 185835 pcs Dátový hárok 1.LP060F33IDT.pdf2.LP060F33IDT.pdf
typ MHz Crystal Veľkosť / rozmer 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
séria ATSSMLP hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro HC-49/US
Ostatné mená LP600F33IDT
LP600F33IDT-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Prevádzkový režim Fundamental Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Zatlačte kapacitu 18pF Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.126" (3.20mm) Frekvenčná tolerancia ±30ppm
Frekvenčná stabilita ±30ppm Frekvencia 60MHz
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 80 Ohms Detailný popis 60MHz ±30ppm Crystal 18pF 80 Ohms HC-49/US