GL169F33CDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GL169F33CDT
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 16.934400 MHZ SMD
listoch: GL169F33CDT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie GL169F33CDT
Číslo dielu GL169F33CDT Výrobca CTS Electronic Components
popis CRYSTAL 16.934400 MHZ SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 202418 pcs Dátový hárok GL169F33CDT.pdf
typ MHz Crystal Veľkosť / rozmer 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)
séria ATSSMGL hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro HC-49/US
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C Prevádzkový režim Fundamental
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Zatlačte kapacitu 18pF
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.169" (4.30mm)
Frekvenčná tolerancia ±30ppm Frekvenčná stabilita ±30ppm
Frekvencia 16.9344MHz ESR (ekvivalentná odolnosť série) 40 Ohms
Detailný popis 16.9344MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms HC-49/US