GL045F35CDT
Prehľad produktov
Číslo dielu: GL045F35CDT
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 4.500000 MHZ SMD
listoch: GL045F35CDT.pdf
  • správa
Špecifikácie GL045F35CDT
Číslo dielu GL045F35CDT Výrobca CTS Electronic Components
popis CRYSTAL 4.500000 MHZ SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 216346 pcs Dátový hárok GL045F35CDT.pdf
typ MHz Crystal Veľkosť / rozmer 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)
séria ATSSMGL hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro HC-49/US
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C Prevádzkový režim Fundamental
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Zatlačte kapacitu 18pF
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.169" (4.30mm)
Frekvenčná tolerancia ±30ppm Frekvenčná stabilita ±50ppm
Frekvencia 4.5MHz ESR (ekvivalentná odolnosť série) 120 Ohms
Detailný popis 4.5MHz ±30ppm Crystal 18pF 120 Ohms HC-49/US