ATS32ASM-1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS32ASM-1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ATS32ASM-1
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 32.0000MHZ 20PF SMD
listoch: ATS32ASM-1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie ATS32ASM-1
Číslo dielu ATS32ASM-1 Výrobca CTS Electronic Components
popis CRYSTAL 32.0000MHZ 20PF SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 267721 pcs Dátový hárok ATS32ASM-1.pdf
typ MHz Crystal Veľkosť / rozmer 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
séria ATS-SM hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro HC-49/US
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C Prevádzkový režim 3rd Overtone
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks Zatlačte kapacitu 20pF
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.169" (4.30mm)
Frekvenčná tolerancia ±30ppm Frekvenčná stabilita ±50ppm
Frekvencia 32MHz ESR (ekvivalentná odolnosť série) 80 Ohms
Detailný popis 32MHz ±30ppm Crystal 20pF 80 Ohms HC-49/US