ATS25ASM-1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS25ASM-1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ATS25ASM-1
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
listoch: ATS25ASM-1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie ATS25ASM-1
Číslo dielu ATS25ASM-1 Výrobca CTS Electronic Components
popis CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 209415 pcs Dátový hárok ATS25ASM-1.pdf
typ MHz Crystal Veľkosť / rozmer 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
séria ATS-SM hodnotenie -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro HC-49/US
Ostatné mená CTX1143CT Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C
Prevádzkový režim Fundamental Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Zatlačte kapacitu 20pF Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.169" (4.30mm) Frekvenčná tolerancia ±30ppm
Frekvenčná stabilita ±50ppm Frekvencia 25MHz
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 30 Ohms Detailný popis 25MHz ±30ppm Crystal 20pF 30 Ohms HC-49/US
Súvisiace produkty
ATS260BSM-1
ATS260BSM-1
výrobcovia: CTS Electronic Components
popis: CRYSTAL 26.0000MHZ 18PF SMD
Skladom: 292803 pcs
Stiahnuť ▼: ATS260BSM-1.pdf
RFQ
ATS25ASM-1E
ATS25ASM-1E
popis: CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD