ATS24ASM-1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS24ASM-1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ATS24ASM-1
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
listoch: ATS24ASM-1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie ATS24ASM-1
Číslo dielu ATS24ASM-1 Výrobca CTS Electronic Components
popis CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 365764 pcs Dátový hárok ATS24ASM-1.pdf
typ MHz Crystal Veľkosť / rozmer 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
séria ATS-SM hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro HC-49/US
Ostatné mená ATS24ASM1
CTX1134TR
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C
Prevádzkový režim Fundamental Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Zatlačte kapacitu 20pF Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.169" (4.30mm) Frekvenčná tolerancia ±30ppm
Frekvenčná stabilita ±50ppm Frekvencia 24MHz
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 30 Ohms Detailný popis 24MHz ±30ppm Crystal 20pF 30 Ohms HC-49/US
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
ATS250
ATS250
výrobcovia: CTS Electronic Components
popis: CRYSTAL 25.0000MHZ SERIES T/H
Skladom: 381172 pcs
Stiahnuť ▼: ATS250.pdf
RFQ
ATS245ASM-1E
ATS245ASM-1E
popis: CRYSTAL 24.576MHZ 18PF SMD
Skladom: 242286 pcs
Stiahnuť ▼: ATS245ASM-1E.pdf
RFQ
ATS24A
ATS24A
popis: CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF T/H