ATS20ASM-1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS20ASM-1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ATS20ASM-1
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
listoch: ATS20ASM-1.pdf
  • správa
Špecifikácie ATS20ASM-1
Číslo dielu ATS20ASM-1 Výrobca CTS Electronic Components
popis CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 336049 pcs Dátový hárok ATS20ASM-1.pdf
typ MHz Crystal Veľkosť / rozmer 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
séria ATS-SM hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro HC-49/US
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C Prevádzkový režim Fundamental
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks Zatlačte kapacitu 20pF
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.169" (4.30mm)
Frekvenčná tolerancia ±30ppm Frekvenčná stabilita ±50ppm
Frekvencia 20MHz ESR (ekvivalentná odolnosť série) 30 Ohms
Detailný popis 20MHz ±30ppm Crystal 20pF 30 Ohms HC-49/US
Súvisiace produkty
ATS204-E
ATS204-E
výrobcovia: CTS Electronic Components
popis: CRYSTAL 20.4800MHZ 20PF T/H
Skladom: 327919 pcs
Stiahnuť ▼: ATS204-E.pdf
RFQ
ATS204
ATS204
Skladom: 389141 pcs
Stiahnuť ▼: ATS204.pdf
RFQ
ATS20ASM-1E
ATS20ASM-1E
popis: CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
Stiahnuť ▼: ATS20ASM-1E.pdf
ATS204SM-1
ATS204SM-1
popis: CRYSTAL 20.4800MHZ 20PF SMD
Stiahnuť ▼: ATS204SM-1.pdf
ATS204SM-1E
ATS204SM-1E
Stiahnuť ▼: ATS204SM-1E.pdf
ATS20B
ATS20B
popis: CRYSTAL 20.0000MHZ 50PF T/H