ATS12ASM-1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS12ASM-1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ATS12ASM-1
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
listoch: ATS12ASM-1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie ATS12ASM-1
Číslo dielu ATS12ASM-1 Výrobca CTS Electronic Components
popis CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 315042 pcs Dátový hárok ATS12ASM-1.pdf
typ MHz Crystal Veľkosť / rozmer 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
séria ATS-SM hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro HC-49/US
Ostatné mená ATS12ASM1
CTX1079TR
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C
Prevádzkový režim Fundamental Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Zatlačte kapacitu 20pF Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.169" (4.30mm) Frekvenčná tolerancia ±30ppm
Frekvenčná stabilita ±50ppm Frekvencia 12MHz
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 40 Ohms Detailný popis 12MHz ±30ppm Crystal 20pF 40 Ohms HC-49/US
Súvisiace produkty
ATS12ASM-1E
ATS12ASM-1E
výrobcovia: CTS Electronic Components
popis: CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Skladom: 211938 pcs
Stiahnuť ▼: ATS12ASM-1E.pdf
RFQ
ATS130SM-1E
ATS130SM-1E
popis: CRYSTAL 13MHZ 18PF SMD
Skladom: 255067 pcs
Stiahnuť ▼: ATS130SM-1E.pdf
RFQ
ATS12A
ATS12A
popis: CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF T/H