ATS111CSM-1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS111CSM-1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ATS111CSM-1
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 11.0592MHZ 32PF SMD
listoch: ATS111CSM-1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie ATS111CSM-1
Číslo dielu ATS111CSM-1 Výrobca CTS Electronic Components
popis CRYSTAL 11.0592MHZ 32PF SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 282322 pcs Dátový hárok ATS111CSM-1.pdf
typ MHz Crystal Veľkosť / rozmer 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
séria ATS-SM hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro HC-49/US
Ostatné mená ATS111CSM1
CTX1066TR
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C
Prevádzkový režim Fundamental Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Zatlačte kapacitu 32pF Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.169" (4.30mm) Frekvenčná tolerancia ±30ppm
Frekvenčná stabilita ±50ppm Frekvencia 11.0592MHz
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 60 Ohms Detailný popis 11.0592MHz ±30ppm Crystal 32pF 60 Ohms HC-49/US
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
ATS111BSM-1E
ATS111BSM-1E
výrobcovia: CTS Electronic Components
popis: CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD
Skladom: 273665 pcs
Stiahnuť ▼: ATS111BSM-1E.pdf
RFQ
ATS111C-E
ATS111C-E
popis: CRYSTAL 11.0592MHZ 32PF T/H
Skladom: 317591 pcs
Stiahnuť ▼: ATS111C-E.pdf
RFQ
ATS120
ATS120
popis: CRYSTAL 12.0000MHZ SERIES T/H
Stiahnuť ▼: ATS120.pdf
ATS111CSM-1E
ATS111CSM-1E
popis: CRYSTAL 11.0592MHZ 32PF SMD