ATS10ASM-1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS10ASM-1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ATS10ASM-1
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 10MHZ 20PF THRU
listoch: ATS10ASM-1.pdf
  • správa
Špecifikácie ATS10ASM-1
Číslo dielu ATS10ASM-1 Výrobca CTS Electronic Components
popis CRYSTAL 10MHZ 20PF THRU Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 307149 pcs Dátový hárok ATS10ASM-1.pdf
typ MHz Crystal Veľkosť / rozmer 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
séria ATS-SM hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro HC-49/US
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C Prevádzkový režim Fundamental
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks Zatlačte kapacitu 20pF
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.169" (4.30mm)
Frekvenčná tolerancia ±30ppm Frekvenčná stabilita ±50ppm
Frekvencia 10.245MHz ESR (ekvivalentná odolnosť série) 60 Ohms
Detailný popis 10.245MHz ±30ppm Crystal 20pF 60 Ohms HC-49/US
Súvisiace produkty
ATS100BSM-1
ATS100BSM-1
výrobcovia: CTS Electronic Components
popis: CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
Skladom: 261169 pcs
Stiahnuť ▼: ATS100BSM-1.pdf
RFQ
ATS10ASM-1E
ATS10ASM-1E
popis: CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD
Skladom: 326390 pcs
Stiahnuť ▼: ATS10ASM-1E.pdf
RFQ
ATS111A-E
ATS111A-E
popis: CRYSTAL 11.0592MHZ SERIES T/H
Stiahnuť ▼: ATS111A-E.pdf
ATS111
ATS111
popis: CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF T/H
Stiahnuť ▼: ATS111.pdf
ATS10A
ATS10A
popis: CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF T/H