768201224GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768201224GP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 768201224GP
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu RES ARRAY 19 RES 220K OHM 20SOIC
listoch: 768201224GP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1015 pcs
  • správa
Špecifikácie 768201224GP
Číslo dielu 768201224GP Výrobca CTS Electronic Components
popis RES ARRAY 19 RES 220K OHM 20SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 101820 pcs Dátový hárok 768201224GP.pdf
tolerancia ±2% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.540" L x 0.220" W (13.70mm x 5.59mm)
séria 768 Odpor-pomer-Drift -
Pomer rezistorov - Odpor (Ohmy) 220k
Napájanie na prvok 100mW obal Tube
Balík / puzdro 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet rezistorov 19 Počet kolíkov 20
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.071" (1.80mm) Detailný popis 220k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 19 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width)