753083330GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 753083330GP
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu RES ARRAY 4 RES 33 OHM 8SRT
listoch: 753083330GP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 753083330GP
Číslo dielu 753083330GP Výrobca CTS Electronic Components
popis RES ARRAY 4 RES 33 OHM 8SRT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 41950 pcs Dátový hárok 753083330GP.pdf
tolerancia ±2% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm)
séria 753 Odpor-pomer-Drift -
Pomer rezistorov - Odpor (Ohmy) 33
Napájanie na prvok 80mW obal Bulk
Balík / puzdro 8-SRT Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet rezistorov 4 Počet kolíkov 8
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.100" (2.53mm) Detailný popis 33 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT