73M2R024F
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73M2R024F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 73M2R024F
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu RES 0.024 OHM 1% 2W 2512
listoch: 73M2R024F.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 73M2R024F
Číslo dielu 73M2R024F Výrobca CTS Electronic Components
popis RES 0.024 OHM 1% 2W 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS
Dostupné množstvo 157266 pcs Dátový hárok 73M2R024F.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2512 Veľkosť / rozmer 0.252" L x 0.138" W (6.40mm x 3.50mm)
séria 73M2 odpor 24 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2512 J-Lead Prevádzková teplota -55°C ~ 180°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.047" (1.20mm) Vlastnosti Current Sense
Poruchovosť - Detailný popis 24 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Metal Film