656P34945C2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
656P34945C2T Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 656P34945C2T
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu OSC XO 349.4000MHZ LVPECL SMD
listoch: 1.656P34945C2T.pdf2.656P34945C2T.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 656P34945C2T
Číslo dielu 656P34945C2T Výrobca CTS Electronic Components
popis OSC XO 349.4000MHZ LVPECL SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 30763 pcs Dátový hárok 1.656P34945C2T.pdf2.656P34945C2T.pdf
Napätie - Napájanie 2.5V typ XO (Standard)
Veľkosť / rozmer 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) séria 656P
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 6-SMD, No Lead Výkon LVPECL
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm)
funkcie Enable/Disable Frekvenčná stabilita ±25ppm
Frekvencia 349.4MHz Detailný popis 349.4MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Prúd - Napájanie (Max) 54mA (Typ) Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) 20µA