653P17503C3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
653P17503C3T Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 653P17503C3T
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu OSC XO 175.0000MHZ LVPECL SMD
listoch: 1.653P17503C3T.pdf2.653P17503C3T.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 653P17503C3T
Číslo dielu 653P17503C3T Výrobca CTS Electronic Components
popis OSC XO 175.0000MHZ LVPECL SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 20183 pcs Dátový hárok 1.653P17503C3T.pdf2.653P17503C3T.pdf
Napätie - Napájanie 3.3V typ XO (Standard)
Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) séria 653
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 6-SMD, No Lead Výkon LVPECL
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.055" (1.40mm)
funkcie Enable/Disable Frekvenčná stabilita ±50ppm
Frekvencia 175MHz Detailný popis 175MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Prúd - Napájanie (Max) 88mA Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) -