653L16005C2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
653L16005C2T Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 653L16005C2T
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu OSC XO 160.0000MHZ LVDS SMD
listoch: 1.653L16005C2T.pdf2.653L16005C2T.pdf
  • správa
Špecifikácie 653L16005C2T
Číslo dielu 653L16005C2T Výrobca CTS Electronic Components
popis OSC XO 160.0000MHZ LVDS SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 27442 pcs Dátový hárok 1.653L16005C2T.pdf2.653L16005C2T.pdf
Napätie - Napájanie 2.5V typ XO (Standard)
Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) séria 653
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 6-SMD, No Lead Výkon LVDS
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.055" (1.40mm)
funkcie Enable/Disable Frekvenčná stabilita ±25ppm
Frekvencia 160MHz Detailný popis 160MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Prúd - Napájanie (Max) 66mA Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) -