638E12503C3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
638E12503C3T Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 638E12503C3T
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu OSC XO 125.0000MHZ LVPECL SMD
listoch: 1.638E12503C3T.pdf2.638E12503C3T.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 638E12503C3T
Číslo dielu 638E12503C3T Výrobca CTS Electronic Components
popis OSC XO 125.0000MHZ LVPECL SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 34614 pcs Dátový hárok 1.638E12503C3T.pdf2.638E12503C3T.pdf
Napätie - Napájanie 3.3V typ XO (Standard)
Veľkosť / rozmer 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) séria 638
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 6-SMD, No Lead Výkon LVPECL
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm)
funkcie Enable/Disable Frekvenčná stabilita ±50ppm
Frekvencia 125MHz Detailný popis 125MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Prúd - Napájanie (Max) 88mA Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) -