416F374X2AST
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F374X2AST Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 416F374X2AST
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT
listoch: 416F374X2AST.pdf
  • správa
Špecifikácie 416F374X2AST
Číslo dielu 416F374X2AST Výrobca CTS Electronic Components
popis CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5237 pcs Dátový hárok 416F374X2AST.pdf
typ MHz Crystal Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
séria 416 hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 4-SMD, No Lead
Prevádzková teplota -10°C ~ 60°C Prevádzkový režim Fundamental
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Zatlačte kapacitu Series Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.018" (0.45mm) Frekvenčná tolerancia ±15ppm
Frekvenčná stabilita ±20ppm Frekvencia 37.4MHz
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 200 Ohms Detailný popis 37.4MHz ±15ppm Crystal Series 200 Ohms 4-SMD, No Lead