416F32011ASR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F32011ASR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 416F32011ASR
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 32.000 MHZ SERIES SMT
listoch: 416F32011ASR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 416F32011ASR
Číslo dielu 416F32011ASR Výrobca CTS Electronic Components
popis CRYSTAL 32.000 MHZ SERIES SMT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 111332 pcs Dátový hárok 416F32011ASR.pdf
typ MHz Crystal Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
séria 416 hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 4-SMD, No Lead
Prevádzková teplota -10°C ~ 60°C Prevádzkový režim Fundamental
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Zatlačte kapacitu Series
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.018" (0.45mm)
Frekvenčná tolerancia ±10ppm Frekvenčná stabilita ±10ppm
Frekvencia 32MHz ESR (ekvivalentná odolnosť série) 200 Ohms
Detailný popis 32MHz ±10ppm Crystal Series 200 Ohms 4-SMD, No Lead