402F37433CDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
402F37433CDT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 402F37433CDT
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 37.4000MHZ 18PF SMD
listoch: 1.402F37433CDT.pdf2.402F37433CDT.pdf
  • správa
Špecifikácie 402F37433CDT
Číslo dielu 402F37433CDT Výrobca CTS Electronic Components
popis CRYSTAL 37.4000MHZ 18PF SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4992 pcs Dátový hárok 1.402F37433CDT.pdf2.402F37433CDT.pdf
typ MHz Crystal Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
séria 402 hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 4-SMD, No Lead
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C Prevádzkový režim Fundamental
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Zatlačte kapacitu 18pF Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.022" (0.55mm) Frekvenčná tolerancia ±30ppm
Frekvenčná stabilita ±30ppm Frekvencia 37.4MHz
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 60 Ohms Detailný popis 37.4MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead