402F20033CDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
402F20033CDT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 402F20033CDT
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
listoch: 1.402F20033CDT.pdf2.402F20033CDT.pdf
  • správa
Špecifikácie 402F20033CDT
Číslo dielu 402F20033CDT Výrobca CTS Electronic Components
popis CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4258 pcs Dátový hárok 1.402F20033CDT.pdf2.402F20033CDT.pdf
typ MHz Crystal Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
séria 402 hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 4-SMD, No Lead
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C Prevádzkový režim Fundamental
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Zatlačte kapacitu 18pF Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.022" (0.55mm) Frekvenčná tolerancia ±30ppm
Frekvenčná stabilita ±30ppm Frekvencia 20MHz
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 100 Ohms Detailný popis 20MHz ±30ppm Crystal 18pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead