306JC201B
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
306JC201B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 306JC201B
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE
listoch: 306JC201B.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 306JC201B
Číslo dielu 306JC201B Výrobca CTS Electronic Components
popis TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5772 pcs Dátový hárok 306JC201B.pdf
tolerancia ±20% Stýl ukončenia PC Pins
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Rectangular - 0.299" x 0.252" Face x 0.299" H (7.60mm x 6.40mm x 7.60mm)
séria 306 Odporový materiál Cermet
odpor 200 Ohms Výkon (watty) 0.5W, 1/2W
obal Bulk Počet otočení 1
Typ montáže Through Hole Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Detailný popis 200 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Typ nastavenia Side Adjustment