254TA103C50B
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
254TA103C50B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 254TA103C50B
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu JOYSTICK 10K OHM 2 AXIS TH
listoch: 254TA103C50B.pdf
  • správa
Špecifikácie 254TA103C50B
Číslo dielu 254TA103C50B Výrobca CTS Electronic Components
popis JOYSTICK 10K OHM 2 AXIS TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5028 pcs Dátový hárok 254TA103C50B.pdf
tolerancia ±30% Veľkosť / rozmer Square - 0.425" L x 0.425" W x 0.366" H (10.80mm x 10.80mm x 9.30mm)
séria 254 Uhol otočenia 50°
odpor 10 kOhms Výkon (watty) 0.0125W
obal Bulk Typ montáže Through Hole
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 2 with Switch(s) Axis 10 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 50° 0.0125W