254SA103C50A
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
254SA103C50A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 254SA103C50A
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu JOYSTICK 10K OHM 2 AXIS SMD
listoch: 254SA103C50A.pdf
  • správa
Špecifikácie 254SA103C50A
Číslo dielu 254SA103C50A Výrobca CTS Electronic Components
popis JOYSTICK 10K OHM 2 AXIS SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5777 pcs Dátový hárok 254SA103C50A.pdf
tolerancia ±30% Veľkosť / rozmer Square - 0.425" L x 0.425" W x 0.366" H (10.80mm x 10.80mm x 9.30mm)
séria 254 Uhol otočenia 50°
odpor 10 kOhms Výkon (watty) 0.0125W
obal Bulk Typ montáže Surface Mount
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 2 Axis 10 kOhms Surface Mount Joystick Potentiometer 50° 0.0125W