221ADA16
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
221ADA16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 221ADA16
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 50V
listoch: 221ADA16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1008 pcs
  • správa
Špecifikácie 221ADA16
Číslo dielu 221ADA16 Výrobca CTS Electronic Components
popis SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 50V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 65278 pcs Dátový hárok 221ADA16.pdf
prác Yes Napätie 50VDC
Stýl ukončenia PC Pin séria 221
stúpanie 0.100" (2.54mm), Full obal Tube
Ostatné mená CT3082 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet pozícií 16 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Mechanický život 20,000 Steps
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Dĺžka 0.390" (9.91mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad palubou 0.225" (5.72mm)
Vlastnosti - Elektrický život 20,000 Steps
Detailný popis Dip Switch Hexadecimal 16 Position Through Hole Rotary for Tool Actuator 100mA 50VDC Aktuálne hodnotenie 100mA