219-12LPSTRF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 219-12LPSTRF
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
listoch: 219-12LPSTRF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 219-12LPSTRF
Číslo dielu 219-12LPSTRF Výrobca CTS Electronic Components
popis SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 58500 pcs Dátový hárok 219-12LPSTRF.pdf
prác Yes Napätie 20VDC
Stýl ukončenia Gull Wing séria 219
stúpanie 0.100" (2.54mm), Full obal Tape & Reel (TR)
Ostatné mená 219012LPSTRF
21912LPSTRF
Prevádzková teplota -55°C ~ 85°C
Počet pozícií 12 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Mechanický život -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Dĺžka 1.258" (31.95mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad palubou 0.160" (4.06mm)
Vlastnosti Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal Elektrický život 2,000 Cycles
Detailný popis Dip Switch SPST 12 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC Aktuálne hodnotenie 100mA