219-12LPST
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
219-12LPST Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 219-12LPST
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
listoch: 219-12LPST.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
15 pcs
30 pcs
60 pcs
105 pcs
255 pcs
510 pcs
1005 pcs
5010 pcs
  • správa
Špecifikácie 219-12LPST
Číslo dielu 219-12LPST Výrobca CTS Electronic Components
popis SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 80308 pcs Dátový hárok 219-12LPST.pdf
prác Yes Napätie 20VDC
Stýl ukončenia Gull Wing séria 219
stúpanie 0.100" (2.54mm), Full obal Tube
Ostatné mená 219012LPST
21912LPST
CT21912LPST
Prevádzková teplota -55°C ~ 85°C
Počet pozícií 12 Typ montáže Surface Mount
Mechanický život - Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks
Dĺžka 1.258" (31.95mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška nad palubou 0.160" (4.06mm) Vlastnosti Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal
Elektrický život 2,000 Cycles Detailný popis Dip Switch SPST 12 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
Aktuálne hodnotenie 100mA Kontaktný materiál Beryllium Copper
Kontakt Dokončiť Gold obvod SPST
Materiál tela - Typ pohonu Slide (Standard)
Úroveň pohonu Flush, Recessed
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
219-12LPSTJR
219-12LPSTJR
výrobcovia: CTS Electronic Components
popis: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Skladom: 59705 pcs
Stiahnuť ▼: 219-12LPSTJR.pdf
RFQ
219-12LPSTJRF
219-12LPSTJRF
Skladom: 69092 pcs
Stiahnuť ▼: 219-12LPSTJRF.pdf
RFQ
219-12LPSTJF
219-12LPSTJF