218-12LPST
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
218-12LPST Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 218-12LPST
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
listoch: 218-12LPST.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
1020 pcs
5010 pcs
  • správa
Špecifikácie 218-12LPST
Číslo dielu 218-12LPST Výrobca CTS Electronic Components
popis SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 78791 pcs Dátový hárok 218-12LPST.pdf
prác Yes Napätie 24VDC
Stýl ukončenia Gull Wing séria 218
stúpanie 0.050" (1.27mm), Half obal Tube
Ostatné mená 218012LPST
21812LPST
CT21812LPST
Prevádzková teplota -55°C ~ 85°C
Počet pozícií 12 Typ montáže Surface Mount
Mechanický život - Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks
Dĺžka 0.646" (16.41mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška nad palubou 0.104" (2.65mm) Vlastnosti Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal
Elektrický život 1,000 Cycles Detailný popis Dip Switch SPST 12 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC
Aktuálne hodnotenie 25mA Kontaktný materiál Beryllium Copper
Kontakt Dokončiť Gold obvod SPST
Materiál tela - Typ pohonu Slide (Standard)
Úroveň pohonu Flush, Recessed
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
218-12LPSTJ
218-12LPSTJ
výrobcovia: CTS Electronic Components
popis: SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Skladom: 79304 pcs
Stiahnuť ▼: 218-12LPSTJ.pdf
RFQ
218-12LPSJF
218-12LPSJF
Skladom: 79339 pcs
Stiahnuť ▼: 218-12LPSJF.pdf
RFQ
218-12LPSTR
218-12LPSTR
Stiahnuť ▼: 218-12LPSTR.pdf
218-12LPSTJF
218-12LPSTJF
Stiahnuť ▼: 218-12LPSTJF.pdf
218-12LPSR
218-12LPSR
Stiahnuť ▼: 218-12LPSR.pdf
218-12LPSRF
218-12LPSRF
Stiahnuť ▼: 218-12LPSRF.pdf
218-12LPSTJR
218-12LPSTJR
Stiahnuť ▼: 218-12LPSTJR.pdf
218-12LPSTJRF
218-12LPSTJRF