210-10MSFD
Prehľad produktov
Číslo dielu: 210-10MSFD
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
listoch: 210-10MSFD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 210-10MSFD
Číslo dielu 210-10MSFD Výrobca CTS Electronic Components
popis SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 109610 pcs Dátový hárok 210-10MSFD.pdf
prác No Napätie 20VDC
Stýl ukončenia PC Pin séria 210
stúpanie 0.100" (2.54mm), Full obal Tube
Ostatné mená 210010MSFD
21010MSFD
210B010MSFD
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet pozícií 10 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Mechanický život -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Dĺžka 1.058" (26.87mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad palubou 0.190" (4.83mm)
Vlastnosti Epoxy Sealed Terminals Elektrický život 1,000 Cycles
Detailný popis Dip Switch SPST 10 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC Aktuálne hodnotenie 100mA
Súvisiace produkty
210-10MSF
210-10MSF
výrobcovia: CTS Electronic Components
popis: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V