209-10MSFD
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 209-10MSFD
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
listoch: 209-10MSFD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 209-10MSFD
Číslo dielu 209-10MSFD Výrobca CTS Electronic Components
popis SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 74447 pcs Dátový hárok 209-10MSFD.pdf
prác No Napätie 20VDC
Stýl ukončenia PC Pin séria 209
stúpanie 0.100" (2.54mm), Full obal Tube
Ostatné mená 209010MSFD
20910MSFD
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet pozícií 10 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Mechanický život -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Dĺžka 1.058" (26.87mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad palubou 0.190" (4.83mm)
Vlastnosti Epoxy Sealed Terminals Elektrický život 2,000 Cycles
Detailný popis Dip Switch SPST 10 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC Aktuálne hodnotenie 100mA
Kontaktný materiál Beryllium Copper Kontakt Dokončiť Gold
obvod SPST Materiál tela -
Typ pohonu Slide (Standard) Úroveň pohonu Raised
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
209-10MS
209-10MS
výrobcovia: CTS Electronic Components
popis: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V